FAQ – Otázky a odpovědi

Pro koho cesty organizujete?

Cesty připravujeme nejčastěji pro privátní klientelu, obvykle pro partu cestovatelů, kteří se již znají, vyhovují si a preferují cestu v osvědčeném složení s programem, na kterém se dohodnou. Také pracujeme pro společnosti, které tímto způsobem chtějí odměnit či motivovat své zaměstnance, obchodní partnery apod., případně pro odborníky, kteří se chystají do zahraničí např. na nějaký kongres a přejí si zajistit zajímavý doprovodný program.

Jak probíhá příprava cesty?

Nejčastější výchozí situace je: máte pár přátel, chcete jet na dovolenou, obvykle aspoň zhruba víte kdy (léto / zima, pozor také na klimatické podmínky v cílové destinaci, pokud si nejste jisti, rádi poradíme) a kam (alespoň kontinent, případně i konkrétní země). Kontaktujete nás telefonicky či e-mailem, dohodneme klíčové parametry Vaší cesty: např. trekový či poznávací program, standard ubytování, délku a náročnost cesty. Poté zorganizujeme schůzku (může být v naší kanceláři, v příjemné restauraci či vinotéce, případně rádi přijedeme za Vámi), ideálně se všemi potenciálními účastníky cesty, na níž Vám představíme navržený program s případnými alternativami. Po odsouhlasení finální verze vypracujeme cenovou nabídku a uzavřeme cestovní smlouvu. Zhruba měsíc před odletem obdržíte písemně podrobné pokyny k cestě a budete-li si přát, zorganizujeme předodjezdovou schůzku s Vaším průvodcem.

Kolik účastníků musí mít naše skupina?

To záleží pouze na Vás, připravovali jsme cesty pro dva i pro 15 účastníků. Samozřejmě čím větší počet účastníků, tím vychází cena na osobu příznivěji, ale čím menší skupina, tím příjemnější a pohodlnější je cesta pro Vás. Za rozumný kompromis považujeme 4–8 účastníků.

Můžete mi poslat katalog?

Tištěný katalog nevydáváme. Protože každá naše cesta je originál. Nechceme, abyste se museli přizpůsobovat programu, když program se může přizpůsobit Vám. Když nám prozradíte, jak si svou dovolenou představujete, rádi Vám pošleme nabídku na cestu do Vámi vybrané destinace; zcela nezávazně a pro Vás zdarma.  

Proč neinzerujete v časopisech Slepičí rozhledy a Hustej frajer?

Protože máme zájem především o zvídavé, inteligentní, pohodové a nekonfliktní cestovatele, kteří si nejen cestu sami opravdu užijí, ale ani ji nebudou kazit ostatním. Zkrátka nás zajímá úplně jiná cílová skupina :-)

Proč tady není odpověď na můj dotaz?

Zkuste nám jej poslat, rádi to napravíme :-)Kontakty

tel. +420 234 648 660
mobil: +420 737 773 937
email:

Fotografie

Vilcabamba – Choquequirau

Chachapoyas – ztracené město v džungli

Potosí, v pozadí hora Cerro Rico

La Paz – nádvoří kláštera San Francisco

Salar de Uyuni