Dobrodružné výpravy

Snad každý z nás před kratším či delším časem hltal knihy o neohroženém hrdinovi, prodírajícím se neprostupnou džunglí, aby objevil ztracené město plné pokladů / zachránil milovanou bytost ze spárů nepřátel / dobyl novou říši pro svého krále... Dnes se prodíráme spíše džunglí předpisů a vyhlášek a naší hlavní zbraní je počítačová myš. A přitom je tak osvěžující sáhnout si na dno fyzických sil při stoupání do průsmyku. Projíždět peřeje divokých řek na raftu a vydat se na kole do pouště.

Valle de la Luna, Atacama, Chile

Dobrodružné výpravy v nás probouzejí atavistické pudy a vracejí nás do časů, kdy lidstvo bylo ještě mladé a o své místo na slunci bojovalo hlavně holýma rukama. Dobrodružné výpravy nám dovolí zapomenout na protivnou tchýni, neschopné zaměstnance a záludné výkyvy hospodářského cyklu.Zjistíme, že to s námi není tak zlé, když na ten kopec ještě vylezeme po svých.

 
V neposlední řadě nás dobrodružné výpravy zavedou do míst, kde se nám srdce sevře nad tou krásou kolem. A dost často si uvědomíme, co je opravdu důležité a z čeho se stresujeme úplně zbytečně.Kontakty

tel. +420 234 648 660
mobil: +420 737 773 937
email:

Fotografie

La Paz

Titicaca – incké labyrinty na Isla del Sol

Sestup z Cotopaxi

Chachapoyas – ztracené město v džungli

Kaňon Colca